List od Św. Mikołaja

Cena: 14,99 zł 14.99
Cena netto: 12,19 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Kod produktu: LSM

Opis

Produkt: list od Św. Mikołaja napisany i adresowany specjalnie do Twojego dziecka! Do każdego listu dołączona jest piękna czerwona koperta.

Format listu: A4 składane na pół. Każdy list jest zginany na profesjonalnej maszynie.

Papier: listy drukowane są na ozdobnym papierze koloru białego o lnianej fakturze i gramaturze 246 g/m2.

Druk: list jest zadrukowany dwustronnie.Na przodzie jest umieszczona dedykacja np. Dla Filipka od Św. Mikołaja a w środku znajduje się treść listu.

Koperta: format C5, czerwona, o grubości 120 g (sztywna).

Etykieta adresowa: papier samoprzylepny, fotograficzny błyszczący. Na etykiecie drukujemy dane dziecka np. imię i nazwisko dziecka do którego jest skierowany list, stempel świąteczny, znaczek świąteczny oraz pozostałe elementy graficzne (napis 'Święty Mikołaj', renifery, wzór).

Projekt: na każdy zakupiony list wykonujemy projekt bezpłatnie. Każdy list może być inny.

Projekt obejmuje:
* wybranie wzoru papeterii,

* wybranie etykiety na kopertę,

* umieszczenie dowolnych danych na etykiecie np. imię i nazwisko dziecka,

* umieszczenie dowolnej dedykacji na froncie kartki np. Dla Dawidka od Św. Mikołaja

* umieszczenie dowolnej treści w środku kartki. Można skorzystać z naszej przykładowej treści (należy wytłuszczone partie tekstu odpowiednio zmienić aby pasowały do Państwa dziecka) lub przesłać swoją własną treść.

List wraz z kopertą są dodatkowo pakowane w osobną kopertę aby nie uszkodziły się podczas wysyłki. List mogą Państwo wręczyć dziecku w odpowiednim czasie lub wrzucić do skrzynki listowej.

 

WZORY PAPETERIIList od Św. Mikołaja wzór 01  List od Św. Mikołaja - wzór 02  List od Św. Mikołaja - wzór 03  List od Św. Mikołaja wzór 04 

WZORY NAKLEJEK NA KOPERTĘ

List od Św. Mikołaja koperty


DANE POTRZEBNE DO REALIZACJI PROJEKTU


Prosimy o podanie w wiadomości mailowej następujących informacji w kolejności przedstawionej poniżej:

a) nr zamówienia (proszę również wpisać nr zamówienia w tytule wiadomości mailowej)
b) nr wzoru papeterii np. LSM-01

c) nr wzoru koperty np. KOP-02
d) dedykacja jaką mamy umieścić na froncie kartki np. Dla Marysi od Św. Mikołaja

 

e) dane do umieszczenia na kopercie. Może być samo imię lub imię i nazwisko dziecka lub imię, nazwisko oraz dane adresowe.

 

f) całą, prawidłowo uzupełnioną treść listu. Mogą Państwo przesłać swoją własna treść lub dowolnie modyfikować poniższą. 

 

Droga Marysiu!
Pewnie jesteś zaskoczona listem ode mnie. Święta zbliżają się wielkimi krokami i tutaj na Biegunie Północnym sypie obfity śnieg. Ja i moje elfy ciężko pracujemy i nie mamy nawet czasu na naszą ulubioną zabawę w śniegu. Musimy zdążyć wszystko przygotować na naszą długą i pełną wrażeń podróż.  Nie możemy się doczekać gdy zapakujemy wszystkie prezenty do moich rozświetlonych sań i wyruszymy w podróż dookoła świata aby rozwieźć prezenty do wszystkich grzecznych dzieci, do których Ty Marysiu należysz.

Dowiedziałem się od Twojej Babci Dorotki, że byłaś bardzo grzeczna w tym roku, więc postanowiłem wraz moimi elfami, że otrzymasz wyjątkowy prezent. Mam nadzieję, że będziesz z niego zadowolona.
Pomimo, że Wrocław jest bardzooooo daleko ode mnie, to pamiętaj, że razem z moimi elfami wszystko widzimy. Jesteśmy dumni z Ciebie, że potrafisz liczyć aż do 20 i że zawsze pamiętasz myć rano i wieczorem ząbki.
W wieczór wigilijny wypatruj pierwszej gwiazdki na niebie. Rozwożenie prezentów to ciężka praca więc będzie mi bardzo miło, jeżeli wcześniej przygotujesz mały poczęstunek i szklankę mleka abym miał dużo siły na przeciskanie się przez kominy. Uwielbiam ciasteczka orzechowe!

Mam nadzieję, że w przyszłym roku również otrzymam od Ciebie list. Na pewno odpiszę i wierzę, że będziesz grzeczna przez cały następny rok.
Muszę już kończyć bo Rudolf psoci w fabryce zabawek. Pogłaskaj swojego pieska Bingo ode mnie!PRZYDATNE LINKI


   Jak dokonać zakupu

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl